Anasayfa

Hizmetlerimiz

NetPak Halı Yıkama’nın Kaliteli ve Kapsamlı Temizlik Çözümleri

NetPak Halı Yıkama olarak, İstanbul genelinde ev ve iş yerlerinize yönelik sunduğumuz geniş kapsamlı temizlik hizmetlerimizle, yaşam alanlarınızın hijyen ve konforunu en üst seviyeye taşıyoruz. Ataşehir'den başlayarak tüm İstanbul'a yayılan hizmet ağımızla, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sunuyoruz.

Profesyonel Halı Yıkama

Her türlü halıya özel yıkama teknikleri ile derinlemesine temizlik ve canlı renkler. Ev ve iş yerleriniz için mükemmel temizlik çözümleri sunuyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuklarınızın dokusuna zarar vermeden, leke ve kirlerden arındırıyoruz. Yumuşak doku ve taze kokusuyla koltuklarınız yeniden canlansın

Yerinde Halı Yıkama

Büyük işyerleri ve ofisler için pratik ve etkili yerinde halı yıkama hizmeti. İşinize ara vermeden, profesyonel temizlik sağlıyoruz.

El Halısı Bakım Onarım

El dokuma halılarınızı ustalıkla tamir ediyor, eski halılarınıza yeni hayat veriyoruz. Kaliteli malzemelerle yapılan tamir ve bakım hizmetimizle halılarınızı koruyun.

Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyelerinizi, hijyen ve tazelik sağlayacak şekilde temizliyoruz. Pamuk, yün veya diğer malzemeler için en uygun temizlik yöntemlerini uyguluyoruz.

Detaylar

Stor Perde Yıkama

Stor perdelerinizi, zarar vermeden etkili bir şekilde temizleyerek, pencerelerinizin yeniden parlamasını sağlıyoruz.

Detaylar

Yatak Yıkama

Yatak temizleme hizmetimizle, sağlıklı ve temiz bir uyku ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Toz, kir ve alerjenlerden arındırarak, sağlıklı bir uykunun kapılarını aralıyoruz.

Detaylar

Uzman bir temizlik hizmeti sunmaya kararlıyız.
Ücretsiz keşifler sizi bekliyor!

Müşteri Deneyimleri

NetPak Halı Yıkama olarak sunduğumuz hizmetler hakkında müşterilerimizin düşüncelerini ve deneyimlerini keşfedin.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Temizliği Keşfedin!

Blog yazılarımıza göz attınız mı? Yazılarımızı takip ederek halı temizliği ipuçları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.